GÓRKA Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno Rehabilitacyjny, leczenie i rehabilitacja, szpital Busko Zdrój, szpital w busku,"GÓRKA" Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny


"GÓRKA" Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny

============== Opis Szpitala ==============

Szpital „Górka”  już od 90 lat leczy pacjentów. Leczy osoby z skomplikowanymi schorzeniami. Największe osiągnięcia odnosi w leczeniu dzieci z porażeniem mózgowym. Jego specjalnością są skomplikowane operacje ortopedyczne u dzieci i dorosłych. Szpital położony jest nieopodal Parku Zdrojowego – „Uzdrowiska Busko Zdrój”. Położony jest na wzniesieniu stąd ludzie instynktownie kojarzą go z nazwą Szpital „Górka”.

Szpital udziela świadczeń na najwyższym poziomie. Zapewnia mu to wyśmienita dobrze wykwalifikowana kadra oraz fakt że szpital korzysta z najlepszych materiałów medycznych. Co za tym idzie Szpital „Górka” może pochwalić się znikomym odsetkiem powikłań pooperacyjnych.

Szpital posiada cztery profesjonalne oddziały w pewni wyposażone:
● Ortopedii dla dzieci
● Ortopedii dla dorosłych
● Dwa oddziały Rehabilitacyjne
● Szpitalny Oddział  Uzdrowiskowy
● Dział Rehabilitacji Dziennej
jak również nowoczesny Blok Operacyjny.

W ramach pomocy rodzinom pacjentów szpital prowadzi tzw. "Szkołę Rodziców", gdzie opiekunowie dzieci nauczani są postępowania rehabilitacyjnego dla kontynuacji rehabilitacji w domu. Szpital współpracuje ze szpitalem "Karolińska" w Sztokholmie, utrzymuje kontakty z podobnymi jednostkami na terenie Polski, Niemiec i USA

 

Więcej informacji na temat szpitala: www.szpitalgorka.pl

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.