Sanatorium ASTORIA, Busko Zdrój, zabiegi, pokoje, opis, mapaSanatorium " ASTORIA"


Sanatorium " ASTORIA"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Astoria położone jest w okolicy parku zdrojowego. Jest nowym obiektem funcjonujacym od 2003 roku. Do zabiegów balneologicznych stosujemy wody siarczkowo siarkowodorowe ze źródła Malina w Solcu Zdroju. Oferujemy pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przyjmujemy osoby ze skierowaniem NFZ.

======================== Zabiegi ========================

Obiekt posiada własną bazę zabiegową w pełni wyposażoną do określonych schorzeń i chorób. Profesjonalna kadra lekarska pomaga w określeniu optymalnego leczenia, indywidualnie dla każdego kuracjusza. Zabiegi najczęściej proponowane w Sanatorium Astoria to:


 ● kąpiele – siarczkowe
 ● borowinowe
 ● kwasowęglowe
 ● ozonowo-perełkowa
 ● zawijania borowinowe
 ● prąd impulsowy
 ● lampa biotron
 ● jontoforeza
 ● masaż klasyczny
 ● hydromasaż
 ● masaż wibracyjny
 ● masaż limfatyczny

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji kuracjuszy są pokoje 1,2,3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. dodatkowo w pokojach znajdują się: TV, radio, telefon i czajnik bezprzewodowy, w całym obiekcie możliwe jest kożystanie z internetu bezprzewodowego.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.