Szpital Uzdrowiskowy Krystyna w Busku Zdroju, Szpitale Busko Zdrój, szpital busko, leczenie i rehabilitacja, zabiegi,Szpital Uzdrowiskowy "KRYSTYNA"


Szpital Uzdrowiskowy "KRYSTYNA"

 

============== Opis Szpitala =============

Jest to nowoczesny Szpital zajmujący się rehabilitacją i posiada 4 oddziały zajmujące sie rehabilitacją i leczeniem chorób:
● reumatologicznych,
● neurologicznych,
● kardiologicznych,
● chorobami narządu ruchu,
    
Obiekt zajmuje się leczniem pacjentów i rehabilitacją
● po operacjach kardiochirurgicznych w krążeniu pozaustrojowy
● po angioplastyce,
● po zawałach mięśnia sercowego
● rehabilitacją kardiologiczną w warunkach ambulatoryjnych.

Współpracuje z Świętokrzyskim Centrum Kardiologii, Kliniką Chirurgii Serca i Naczyń Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego Klinikami oraz Szpitalami Rejonowymi. Szpital posiada pracownie
● testów wysiłkowych
● holterowska 24 godzinne badanie EKG, monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi
● echokardiografii
● psychologiczna

Sanatorium „Krystyna” posada zakład przyrodoleczniczy który oferuje kuracjuszom ponad 30 różnego rodzaju zabiegów (np. kriosauna-ogólnoustrojowa, muzykoterapia) Znajduje się również basen rehabilitacyjny.

==================== Pokoje ====================

Szpital posiada 320 miejsc na wszystkich oddziałach. W tym 4 łóżka tzw. Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego które znajdują się w salach klimatyzowanych z całodobową pieką lekarską i pielęgniarską. W obiekcie znajduje się również biblioteka uzdrowiskowa i kawiarenka "informacja dla właścicieli obiektów" Jeśli jesteś przedstawicielem Obiektu / Firmy skontaktuj się z nami a my udostępnimy ci panel administracyjny w kórym będziesz mógł swobodnie zmieniać treść na stronie.

==================== Mapa ====================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.