Sanatorium "OSW ARGENTYT" Dąbki, zabiegi, pokoje, rehabilitacja, atrakcje,Sanatorium "OSW ARGENTYT"


Sanatorium "OSW ARGENTYT"

 

============== Opis Sanatorium ==============

Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy Argentyt to nowoczesny obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Kuracjusze mogą swobodnie korzystać z oferowanych zabiegów przyrodoleczniczych, a także relaksować się spacerami po terenie parkowym ośrodka Argentyt jego łącznia powierzchnia to 2,5 hektara. Nie sposób przecenić leczniczego działania czystego powietrza o dużej zawartości jodu i aerozolu morskiego. Aktywny pobyt w Dąbkach działa jak szczepionka uodporniająca organizm na długi czas.

======================== Zabiegi ========================

Sanatorium posiada własny zakład przyrodoleczniczy w którym oferowane są zabiegi:
masaż klasyczny i podwodne,
● kąpiele (perełkowe, wirowe) i okłady borowinowe,
elektroterapia i światłolecznictwo
● magnetoterapia,
gimnastyka lecznicza indywidualna i zbiorowa,
inhalacje,
sauna
Wszystkie te zabiegi oferowane są w nowoczesnych gabinetach zabiegowych wyposażonych w profesjonalną aparaturę, dzięki czemu kuracjusze po zabiegach są zrelaksowani i wypoczęci. Można również korzystać z specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych które są pomocne przy leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Wszystkie zabiegi prowadzone są dopiero po uprzednich badaniach lekarskich wykonywanych na miejscu w ośrodku. Bardzo popularne wśród kuracjuszy są naturalne inhalacje bogate w morki jod. Sanatorium może pochwalić się również najnowszą kriosauną. Do zabiegów leczniczych mogą korzystać zarówno kuracjusze skierowani na badania jak i osoby przebywające w Dąbkach na wakacjach, oni także mogą korzystać z zabiegów oferowanych przez Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy Argentyt.

======================== Pokoje ========================

Kuracjusze mają do wyboru pokoje 1,2,3 osobowe oraz apartamenty, łącznie sanatorium może przyjąć jednorazowo blisko 430 osób. Wszystkie pokoje komfortowo wyposażone w każdy z pokoi ma własny balkon oraz pełen węzeł sanitarny, dodatkowo znajdują się: TV, telefon, radio i czajnik bezprzewodowy.  Większość gości chwali sobie tutejszą kuchnię, która dostosowywana jest do potrzeba kuracjuszy zgodnie z zaleceniami lekarzy. Posiłki podawane są w przestronnej jadalni. Dodatkowe atrakcje dla gości to:
● korty tenisowe
 ● sala gimnastyczna,
●  wypożyczalnia rowerów,
● wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowerków, kajaków)

 

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

 

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.