Sanatorium Moniuszko, Duszniki Zdrój, zabiegi, sanatorium,Sanatorium Moniuszko


Sanatorium Moniuszko

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium „Moniuszko”  jest to nowoczesny obiekt usytuowany w uzdrowiskowej części miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, 150 m. od Pijalni Wód Mineralnych. Ośrodek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych posada odpowiednie do tego podjazdy i windę.

======================== Zabiegi ========================

Na miejscu można skożystać z konsultacji medycznych oraz profesjonalnej opieki pielęgniarskiej. Znajdują się tu gabinety lekarskie i dyżurka pielęgniarska. Każdy kuracjusz leczony jest indywidualnie, przepisywane są zabiegi zgodnie z dolegliwościami (chorobami). Sanatorium organizuje turnusy rehabilitacyjne i wypoczynkowe, przyjmuje również gości przebywających w Dusznikach-Zdrój na wakacjach którzy chcą skorzystać z odnowy biologicznej i zabiegów upiększających ciało.

Profile lecznicze leczone w sanatorium Moniuszko

gastrologia,

pulmonologia,

ginekologia,

osteoporoza,

schorzenia narządu ruchu.

======================== Pokoje ========================

Sanatorium posiada 56 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 oraz apartamenty o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV-Sat, telefon. Większość pokoi posiada własny balkon. Jadalnia seruje smaczne i tradycyjne dania, menu może być dostosowywane do potrzeb kuracjuszy / gości jeśli istnieje potrzeba stosowania diety. Dla zainteresowanych kuracjuszy lubiących aktywny wypoczynek organizowane są wycieczki w góry (polskie szlaki jak i za granicę do Czech).

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.