NZOZ Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu GWAREK, Goczałkowice Zdrój, rehabilitacja, zabiegi, leczenie, pokoje, opisNZOZ Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu "GWAREK"


NZOZ Zespół Sanatoryjno-Szpitalny  Rehabilitacji Narządu Ruchu  "GWAREK"

============== Opis Sanatorium ==============

Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu "Gwarek" znajduje się na terenie Uzdrowiska Goczałkowice Zdrój. Zespól ten otoczony jest parkiem ze starodrzewiem oraz wieloma dopływami Wisły tworzącymi dużą sieć stawów i oczek wodnych. Malowniczy oraz  płaski krajobraz Beskidu Żywieckiego i Śląskiego sprzyja relaksowi  oraz dopinguje do czynnego wypoczynku (ścieżki zdrowia ,trasy rowerowe). Ośrodek ten istnieje od 27 lat.

======================== Zabiegi =======================

Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu "Gwarek" pomaga w leczeniu schorzeń i rehabilitacji układu ruchu w dziedzinach: reumatologii, neurologii, ortopedii, oraz osteoporozie.

Najczęściej stosowane zabiegi w tym ośrodku to:

 

Można tutaj uzyskać porady i konsultacje logopedyczne, psychologiczne


W tym sanatorium opiekę na chorymi zapewnia profesjonalna  kadra  lekarsko-terapeutyczna świadcząca wysokiej jakości usługi medyczne. Ośrodek stosuje leczenie kompleksowe sześć dni w tygodniu w nowoczesnej, nowocześnie wyposażonej bazie zabiegowej, która oferuje 40 różnego rodzaju zabiegów leczniczych. Obiekt zaopatrzony jest w pełni oprzyrządowane sale do ćwiczeń indywidualnych i zbiorowych, jak również w baseny rehabilitacyjne do prowadzenia gimnastyki w wodzie. W dziedzinie fizykoterapii wykorzystywane jest m in. światłolecznictwo, prądy niskiej częstotliwości, masaże podciśnieniowe, limfatyczne i wibracyjne.

======================== Pokoje ========================

Obiekt zapewnia noclegi w pokojach jedno i dwu-osobowych  z pełnym węzłem sanitarnym. Wyposażony jest również w telefon oraz TV satelitarną. Sanatorium jest przystosowane do przyjęć osób niepełnosprawnych, posiada wygodne dla tych osób podjazdy, platformę dla wózków inwalidzkich, dwie windy osobowe oraz  na każdym piętrze zaplecze sanitarne dla osób niepełnosprawnych.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.