NZOZ Centrum Uzdrowiskowe Energetyk , Inowrocław, zabiegi, rehabilitacja, turnusy.NZOZ Centrum Uzdrowiskowe Energetyk Sp. z o.o.


NZOZ Centrum Uzdrowiskowe Energetyk Sp. z o.o.
 ============== Opis Sanatorium ==============

NZOZ Centrum Uzdrowiskowe Energetyk Sp. z o.o. ośrodek położony jest blisko Parku zdrojowego, w którym dodatkową atrakcję stanowi Inowrocławska Tężnia Solankowa. – drugie co do wielkości naturalne inhalatorium, wykorzystującą pochodzących z rodzimych złóż solankę z domieszką solanki gorzkiej.

 

======================= Zabiegi ======================

Ośrodek posiada własną bazę zabiegową dostosowaną dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu wspomaga rehabilitację i wypoczynek w komfortowych warunkach. Realizowane jest ponad 40 zabiegów leczniczych z zakresu:
● balneoterapii
● kinezyterapii
● fizykoterapii
● krioterapii ogólnoustrojowej przy wykorzystaniu jednej z nielicznej w Polsce komory niskich temperatur gdzie wykorzystuję się temperaturą od minus 60 stopni do 160 stopni.

 

Profile lecznicze leczone w ośrodku ukierunkowane są  do leczenia kuracjuszy z schorzeniami:
● układu ruchu,
● układu krążenia,
● układu nerwowego,
● przemiany materii,
● dróg oddechowych,
● rehabilitacji kobiet po przebytej mastektomii

 

Organizowane są turnusy rehabilitacyjne i wypoczynkowe
● ambulatoryjne leczenie ze skierowaniem lub opłacone indywidualnie,
● pobyty rehabilitacyjne profilowe lecznicze,
● diagnostyczno – rekreacyjne,
● zjazdy i konferencje.

======================== Pokoje ========================

ZOZ CU Energetyk Sp. z o.o. posiada bazę noclegową, oferując 250 łóżek w pokojach 1, 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Oferuje również 5 apartamentów oraz 14 pokoi o podwyższonym standardzie. Baza hotelowa rozmieszczona jest w 3 budynkach, stanowiących jeden zwarty kompleks. Do dyspozycji kuracjuszu jest również stołówka, biblioteka, sala do ćwiczeń, świetlica, parking, oraz taras widokowy. Dla kuracjuszy lubiących aktywny wypoczynek obiekt dysponuje wypożyczalnią rowerów. Dostępna dla przedstawicieli firm jest profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjną. Elastycznie dostosujemy się do wymagań każdego klienta, to doskonałe miejsce do organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, warsztatów szkoleniowych i in.

 

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.