Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS, Iwonicz Zdrój, zabiegi, turnusy rehabilitacyjne, atrakcje, pokoje,Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS


Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS

============== Opis Sanatorium ==============

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwonicz Zdrój to nowoczesny budynek sanatoryjny o wysokim standardzie. Sanatorium organizuje wieczorki taneczne, ogniska, wycieczki piesze po Iwoniczu-Zdroju i okolicy, a także na życzenie gości wycieczki krajowe do najciekawszych miejsc. Centrum zatrudnia lekarzy różnych specjalności zapewniając pacjentom całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Bogata baza zabiegowa zapewnia każdemu z pacjentów indywidualny dobór zabiegów dostosowanych do jego potrzeb i możliwości.

======================== Zabiegi ========================

Baza zabiegowa w Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwonicz-Zdrój oferuje zabiegi związane z schorzeniami narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii. Wykonywane są zaiegi:
gimnastyka lecznicza indywidualna i zbiorowa
● fizykoterapia: diadynamik, ultradźwięki, lampa Solux, , galwanizator, terapuls, laser, lampa bioptron,
● gabinet aerosoloterapii
● ciepłe i zimne okłady żelowe
● gabinety masażu
● z zakresu hydroterapii

Dostępny jest również basen, który w godzinach przedpołudniowych pełni funkcje rehabilitacyjnego, a popołudniowych rekreacyjnego. Ośrodek organizuje turnusy 14-dniowe usprawniająco-rekreacyjne dla grup osób niepełnosprawnych.

======================== Pokoje ========================

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwonicz Zdrój posiada 180 łóżek w  pokojach 2-4osobowych oraz apartamenty.
Do dyspozycji kuracjuszy jest jadalnia w której podawane są smaczne domowe posiłki a każdy kuracjusz na życzenie dostaję wyżywienie wedle diety i zaleceń lekarza.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.