Sanatorium Uzdrowiskowe "Piast"Sanatorium Uzdrowiskowe "Piast"


Sanatorium Uzdrowiskowe "Piast"
Sanatorium Uzdrowiskowe „PIAST” w Iwoniczu-Zdroju jest jednostką własną Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie . Działalność leczniczą rozpoczęło w 1967 roku, jako pierwszy powojenny obiekt w uzdrowisku. Pierwsza nazwa Sanatorium to Dom Zdrowia następnie zmieniona na Prewentorium Uzdrowiskowe, a w 2006r roku na Sanatorium Uzdrowiskowe.
Sanatorium Uzdrowiskowe „PIAST” to dom z wieloletnią tradycją. Pięknie usytuowany, otoczony zielenią trzypiętrowy budynek wyposażony w windę i nie posiadający barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, jest oddalony zaledwie 200 m od centrum Iwonicza. Oprócz doskonałych warunków bioklimatycznych oferujemy naszym Gościom:

Turnusy


sanatoryjne
wypoczynkowe
wczasy rodzinne
noclegi i wyżywienie
bankiety i imprezy okolicznościowe
własną bazę zabiegową z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, fizykoterapii (elektrolecznictwo, światłolecznictwo, w tym laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki) kinezyterapii, , krioterapii, , masażu i inhalacji, w Zakładzie Przyrodoleczniczym oddalonym o ok. 80 m znajduje się basen rehabilitacyjny, Pijalnia Wód Mineralnych – ok. 250 m.

Specjalizujemy się w rehabilitacji schorzeń: narządu ruchu, osób z upośledzeniem umysłowym, układu oddechowego, reumatologicznych, cukrzycy, kobiet po mastektomii.
Gościom proponujemy 110 miejsc w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym lub WC i umywalką, telefon i RTV, SAT.
Pokoje dostosowane są dla osób:
z dysfunkcją ruchu, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich
z dysfunkcją wzroku
z dysfunkcją słuchu.

Posiadamy własną kuchnię, w której serwujemy potrawy tradycyjne polskiej kuchni oraz na deser – wspaniałe domowe wypieki.
W chwilach wolnych do dyspozycji naszych Gości są:

biblioteka,
sala telewizyjna,
stół bilardowy,
kawiarnia,
grill, miejsce na ognisko,
stanowisko internetowe.

Prócz czystego powietrza, wspaniałych warunków klimatycznych znajdziecie tu Państwo spokój i miłą atmosferę.

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.