Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit, Iwonicz Zdroj, zabiegi, profile, pokoje,Sanatorium Uzdrowiskowe "Sanvit"


Sanatorium Uzdrowiskowe "Sanvit"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe "Sanvit" to malowniczo położony ośrodek. Dysponuje on zakładem przyrodoleczniczym który jest jednym z najlepiej wyposażonych obiektów w Iwoniczu. Kadra lekarska profesjonalnie zajmuje się wszystkimi kuracjuszami chcącymi skorzystać z ich pomocy. Obiekt położony w przepięknym miejscu na wzniesieniu, chętnie odwiedzany nie tylko przez kuracjuszy ale i gości chcących wypocząć i zrelaksować się.

======================== Zabiegi ========================

Profile lecznicze leczone w tym obiekcie związane są głównie z chorobami układu ruchu czyli pochodzenia ortopedycznego, reumatologicznego i neurologicznego takie jak:
● bóle kręgosłupa
● zwyrodnienia stawów kończyn dolnych i górnych
● zwyrodnienia kręgosłupa.
● reumatoidalne zapalenia stawów

 

Sanatorium oferuje  pełną, własną bazą zabiegową oraz posiada basenem do rehabilitacji. Ponadto sanatorium leczy przewlekłe choroby górnych dróg oddechowych oraz choroby układu pokarmowego a także rehabilituje chorych z wrodzonymi i nabytymi wadami postawy.

======================== Pokoje ========================

Pokoje 1,2- osobowe, są przytulne i dobrze wyposażone, w każdym znajduję się pełen węzeł sanitarny oraz: TV, radio, czajnik, każdy posiada własny balkon. W ośrodku znajduje się jadalnia w której podawane są posiłki, a każdy kuracjusz ma dostosowaną dietę zgonie z zaleceniami lekarzy: dietę cukrzycowa, niskocholesterolowa, wrzodowa, wysokobiałkowa. Wśród gości przebywających u Sanatorium „Sanvit na wypoczynku cieszy się dieta odchudzająca.

======================== Mapa ========================

 


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.