Sanatorium Uzdrowiskowe "CHROBRY", Kamień Pomorski, rehabilitacja, zabiegi, profile lecznicze,Sanatorium Uzdrowiskowe "CHROBRY"


Sanatorium Uzdrowiskowe "CHROBRY"
============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe "Chrobry" wchodzi w skład kompleksu Uzdrowiska Kamień Pomorski. Obiekt przystosowany został dla osób niepełnosprawnych, osoby takie mogą swobodnie poruszać się po trzypiętrowym budynku do dyspozycji mając windę i szerokie korytarze. Specjalnie dla gości obsługa sanatorium organizuje wycieczki turystyczno – krajoznawcze nie tylko po okolicy ale i w dalsze zakątki jak np. na wyspę Wolin, Kołobrzeg (gdzie również jest wspaniałe polskie uzdrowisko) bądź Świnoujście. Dla kuracjuszy o pasji żeglarskiej przygotowywane są rejsy po Bałtyku jak również Zalewie Kamieńskim.  

======================== Zabiegi ========================

Sanatorium posiada własny zakład przyrodoleczniczy z pełną bazą zabiegów rehabilitacyjnych i upiększających.  Gabinety lekarsko-pielęgniarskie znajdują się na miejscu - zapewniają całodobową opiekę i kontrolę przebiegu rehabilitacji kuracjuszy. Leczy się tu głównie choroby związane z:

narządami ruchu:
● rehabilitacja pourazowa,
● zapalenia stawów mięśni i kręgosłupa,
● wady wrodzone postawy,
● osteoporoza,
● rehabilitacja po mastektomii,

układy krążenia:
● po zawałach serca i chorobach mięsnia sercowego,
● nadciśnienie,
● chroba wieńcowa,
● żylaki,
● stany pooperacyjne Seca,

układu oddechowy:
● astma, zapalenie
● oskrzeli,
● nieżyt dróg oddechowych,

neurologiczny:
● udar i porażenie mózgu,
● stwardnienie rozsiane,
● choroba Parkinsona,
● migreny,
● nerwobóle (rwa kurczowa),

przemiana materii:

● cukrzyca,
● otyłość,
● tarczyca,

======================== Pokoje ========================
Dla kuracjuszy przygotowano pokoje 1,2- osobowe o wysokim standardzie. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem i umywalką oraz TV, telefonem i czajnikiem. Dla bardziej wymagających gości przygotowano trzy apartament. Jeśli goście poczują się głodni nie muszą opuszać budynku gdyż stołówka też tu się znajduje. serwuje wyśmienite polskie dania. W kawiarni można usiąść i zrelaksować się po zabiegach. Niedaleko od obiektu znajduję się basen solankowy dostępny dla wszystkich jak również sala gimnastyczna.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.