Samodzielne Publiczne Sanatorium Rehabilitacyjne dla Dzieci, sanatorium Krasnobród, rehabilitacja dzieci, leczenie, opis sanatorium,Samodzielne Publiczne Sanatorium Rehabilitacyjne dla Dzieci


Samodzielne Publiczne Sanatorium Rehabilitacyjne dla Dzieci

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Rehabilitacyjne dla Dzieci im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie zlokalizowane jest w zabytkowym zespole pałacowo–parkowym w Krasnobrodzie, w odległości 150m od zalewu, stawów i lasów jodłowo - świerkowych. Jest jedyną tego typu placówką dla dzieci na terenie województwa lubelskiego. W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, m.in. wyciąg narciarski na Górze Hełmowej, organizowane są też spływy kajakowe rzeką Wieprz.

======================== Zabiegi ========================

W sanatorium leczone są schorzenia:
  • dróg oddechowych,
  • choroby układu ruchu,
  • choroby układu nerwowo-mięśniowego.


W ramach leczenia i rehabilitacji wykonywane są miedzy innymi zabiegi przyrodolecznicze:

 

Sanatorium organizuje turnusy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci w ramach których oferowany jest pakiet zabiegów leczniczych i konsultacje lekarskie jak również:

  • pobyt prywatny (wynajem pokoju z wyżywieniem całodziennym, ewentualnie zabiegi )
  • kolonie zdrowotne,
  • zielone szkoły,
  • zimowiska

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji  młodych kuracjuszy jest 149 miejsc noclegowych zlokalizowanych w pokojach 1,2,3,4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym albo tylko z umywalką lub z łazienką ogólną na korytarzu. Sanatorium zapewnia całodobowe wyrzywienie

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.