sanatorium uzdrowiskowe dla rolników, nałęczów, zabiegi, rehabilitacja, pokoje, mapa, turnusySanatorium Uzdrowiskowe dla Rolników


Sanatorium Uzdrowiskowe dla Rolników
 
  ============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe dla Rolników położone jest w strefie sanatoryjnej "A" w centrum Parku Zdrojowego. Sanatorium posiada również status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej spełniając tym samym warunki dotyczące świadczenia usług z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego. Ośrodek mieści się w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk Polskich Nałęczowie. Kuracjusze mogą w ciszy, spokoju i bliskości z naturą podawać się leczeniu, rehabilitacji oraz wypoczynkowi i turystyce. Bogactwo przyrody, ciekawe trasy turystyczne oraz nieskażone środowisko naturalne przyciągają gości jak magnes. Mikroklimat jaki panuje w tym rejonie dodatkowo pomaga w leczeniu ciśnienia tętniczego krwi i poprawia samopoczucie.

======================== Zabiegi ========================

Sanatorium Uzdrowiskowe dla Rolników w Nałęczowie oferuje kuracjuszom szeroką gamę zabiegów przyrodoleczniczych o zbawiennym wpływie na nasz organizm, samopoczucie i wygląd. Uzdrowisko prowadzi leczenie kuracjuszy głównie z zakresu:
Chorób układu krążenia:
● stanach pozawałowych,
● choroba wieńcowa,
● nerwice serca,
● wady zastawek serca,
● nadciśnienie tętnicze.

Choroby narządu ruchu:
● zwyrodnienia stawów,
● zwyrodnienia kręgosłupa,
● stany zapalne stawów i kości,
● bóle reumatyczne

 

W ramach leczenia wymienionych chorób uzdrowisko dysponuje bazą rehabilitacyjno zabiegową w ofercie której posada ponad pięćdziesiąt różnych zabiegów z zakresu:
kinezyterapii,
● kąpieli leczniczych,
masaży,
światłolecznictwa,
hydroterapii,
● fizykoterapii
● oraz innych.

Uzdrowisko może prowadzić i organizować turnusy dla kuracjuszy kierowanych z odpowiednich placówek NFZ
Turnus rehabilitacyjny dla dorosłych – leczenie uzdrowiskowe, czas trwania leczenia 21 dni lub 28 dni.
Turnus rehabilitacyjno – leczniczy dla rolników  - leczenie uzdrowiskowe, skierowanie wydane przez KRUS, czas trwania leczenia 21 dni.
Turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. – leczenie uzdrowiskowe dla osób kierowanych z dofinansowaniem z PFRON, czas trwania leczenia 14 dni.
Turnusy ambulatoryjne – lecznicze, dla pacjentów kierowanych z NFZ, czas trwania leczenia od 6 do 18 dni.

Pacjenci chcący skorzystać z zabiegów bez skierowania mogą korzystać z zabiegów za pełną odpłatnością. Dla takich osób organizowane są turnusy leczniczo-wypoczynkowe. Czas trwania takiego turnusy zależy od upodobań gości (nawet do 21 dni) Uzdrowisko oferuje również pobyty lecznicze z pełną odpłatnością z zakresu odnowy biologicznej.

======================== Pokoje ========================

Pokoje do dyspozycji kuracjuszy są dobrze wyposażone i komfortowo urządzone. W pokojach 1,2 osobowych znajduje się pełen węzeł sanitarny oraz: TV, radio, czajnik bezprzewodowy, Internet bezprzewodowy. Obecnie dysponujemy 189 miejscami.
Do dyspozycji kuracjuszy są również sale gimnastyczne, na których odbywa się gimnastyka indywidualna i zbiorowa jak również kryty basen do rehabilitacji. Na terenie obiektu znajduje się również kawiarnia, kaplica, gabinet kosmetyczny oraz monitorowany parking.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

 sanatorium uzdrowiskowe dla rolników w nałęczowie, sanatorium uzdrowiskowe dla rolników, nałęczów, zabiegi, rehabilitacja, pokoje, mapa, turnusy, choroby,leczenie, wyposażenie, adres telefon, NFZ, PFROM, krus

 Wiecej informacji znajdziecie na:

http://www.rolnik.sanatoria.com.pl/

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.