sanatorium uzdrowiskowe dedal, polańczyk, zabiegi,turnusy, rehabilitacja, atrakcje, mapaSanatorium Uzdrowiskowe "Dedal"


Sanatorium Uzdrowiskowe "Dedal"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe "DEDAL" – leży na półwyspie w przepięknej okolicy "Zalewu Solińskiego". Prowadzi leczenie przez cały rok świadcząc usługi w zakładzie przyrodoleczniczym. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych posiada windę oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich. Ośrodek nie tylko promuje zdrowy styl życia i odżywiania ale również pomaga w organizowaniu różnego rodzaju wyjazdów i spotkań kulturalno oświatowych oraz sportowo rekreacyjnych. Organizowane są: wycieczki piesz i rowerowe, wycieczki turystyczno krajoznawcze do innych miejscowości, spotkania i imprezy integracyjne przy muzyce i ognisku, gry i zabawy. Kuracjusze korzystający z usług tego sanatorium na pewno nie będą się nudzić w czasie wolnym od zabiegów.

======================== Zabiegi ========================

Zakład przyrodoleczniczy dysponuję gamą zabiegów rehabilitujących jak i upiększających (odnowy biologicznej). Każdy kuracjusz zanim skorzysta z zabiegu musi skorzystać z konsultacji lekarza specjalisty znajdującego się na miejscu w ośrodku. Profesjonalna Kadara lekarska i pielęgniarska pomoże jak najefektywniej wykorzystać czas spędzony w sanatorium. Zakład prowadzi leczenie z zakresu chorób i schorzeń takich jak:
● choroby układu ruchu: przewlekłe zwyrodnienia stawów i kręgosłupa, wady postawy, rehabilitacja pourazowa stawów i kończyn a także mięśni i kręgosłupa, dysfunkcja narządów ruchu.
 ● choroby układu oddechowego: przewlekła niewydolność dolnych i górnych dróg oddechowych, astma oskrzelowa, rozedma płuc, zapalenia płuc.
● choroby układu trawiennego: cukrzyca typu I i II, otyłość,

Kuracjusze przebywający w tym sanatorium mogą skorzystać z następujących zabiegów:
● balneoterapii
hydroterapia
elektroterapia
światłolecznictwo
● ciepłolecznictwa
● laseroterapii
● magnetoterapii
● peloidoterapii
krioterapia
kinezyterapia
● tlenoterapii
inhalacji
masaż klasyczny

 

Sanatorium Uzdrowiskowe „Dedal” prowadzi leczenie w systemie ambulatoryjnym i stacjonarnym, organizuje turnusy rehabilitacyjne i wypoczynkowe. Turnusy organizowane są głownie dla osób niepełnosprawnych średnio (częściowo) ograniczonych ruchowo, mają one na celu przywrócić sprawność kończyn i stawów, ograniczyć pogłębianie się niepełnosprawności oraz przywrócić zdolność do samodzielności.

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji gości są pokoje 1,2,3,4-osobowe o wysokim standardzie oraz apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają własny balkon oraz pełen węzeł sanitarny jak również: TV-sat, czajnik bezprzewodowy, naczynia kuchenne, lodówkę,  telefon i  radio oraz internet bezprzewodowy.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.