Sanatorium IRENA, Połczyn Zdrój, leczenie, rehabilitacja, pokoje, opis, mapa,Sanatorium "IRENA"


Sanatorium "IRENA"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium "IRENA" to  jeden z obiektów wchodzących w skład „Uzdrowiska Połczyn” S.A., najpiękniejszy, komfortowy i najbardziej kameralny obiekt uzdrowiska. Sanatorium jest nowoczesnym obiektem o bardzo wysokim standardzie, zarówno pokoje jak i nowoczesna baza zabiegowa.  Położony jest najbliżej centrum miasta a dokładnie między starówką a Parkiem Zdrojowym. Sanatorium „Irena” zdobyło nagrody w różnych konkursach jak np. uzyskało tutuł „Modernizacja Roku 2002” a w 2007 uzyskało tytuł „Najlepszego usługodawcy branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim”.

======================== Zabiegi ========================

Baza zabiegowa "IRENY" została w czasie modernizacji całkowicie odnowiona i należy do najnowocześniejszych w Uzdrowisku Połczyn SA. i świadczy takie same zabiegi we wszystkich ośrodkach należących do uzdrowiska. Pod względem jednolitości świadczonych usług w swoich obiektach Uzdrowisko Połczyn jest liderem w Polsce. Prowadzi leczenie o profilu ginekologicznym i narządami ruchu. reumatologia, neurologia, ortopedia, osteoporoza.

Uzdrowisko zatrudnia najlepszych specjalistów a patronat nad działalnością lekarską i naukową obejmuje Akademia Medyczna w Poznaniu, dzięki czemu kuracjusze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn S.A. mogą korzystać z porad i leczeni są przez jednych najlepszych specjalistów w Polsce. 

Kuracjusze przed każdym zabiegiem muszą skonsultować sie z lekarzem specjalistą. Baza zabiegowa obejmuje ponad 50 różnego rodzaju zabiegów przyrodoleczniczych z zakresu:

 

Do dyspozycji kuracjuszy i gości przybywających na leczenie są zabiegi:

  • Zawijania borowinowe:  zawijania borowinowe, tampony borowinowe, fasony borowinowe, fango borowinowe oraz kąpiele borowinowe,
  • Hydroterapia: kąpiele solankowe i  kwasowęglowe, masaże podwodne i wirowe.
  • Masaże: klasyczny, wibracyjny, ziołowy, linfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, refleksyjny stóp, borowinowy,
  • Fizykoterapia:  laseroterapia, , prądy trans, tera plus, ultradźwięki, jonoforeza,
  • Kinezyterapia: gimnastyka w basenie zbiorowa i indywidualna, nornic walking,
  • Inhalacje solankowe

Dla wszystkich gości dostępne są również kuracje ambulatoryjne to korzystanie z zabiegów bez zakwaterowania w obiektach Uzdrowiska. Możliwa jest kuracja ambulatoryjna bezpłatna lub pełnopłatna. W ramach kuracji bezpłatnej kierowani są zarówno dorośli, jak i dzieci. Na kurację ambulatoryjną kieruje lekarz rodzinny lub lekarz specjalista. Kuracja ambulatoryjna pełnopłatna to możliwość wykupienia pojedynczych zabiegów.

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji kuracjuszy jest 45 miejsc w 26 pokojach 1,2, osobowych oraz apartamentach.W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i WC, TV-SAT, telefon, czajnik i lodówka. W sąsiednim skrzydle budynku znajduje się świetlica z jadalnią, kawiarnia, gabinet kosmetyczny i fryzjer.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

 Więcej informacji na temat Sanatorium "GRYF": http://www.uzdrowisko-polczyn.pl

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.