Sanatorium Uzdrowiskowe Stomil, Rymanów Zdrój, zabiegi, rehabilitacja, pokoje, mapa,Sanatorium Uzdrowiskowe "Stomil"


Sanatorium Uzdrowiskowe "Stomil"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe „STOMIL” w Rymanowie Zdroju to nowoczesny ośrodek z profesjonalną kadrą lekarską i własna bazą zabiegową. Na całość składają się 2 budynki o nowoczesnym wyglądzie, w ich skład wchodzi zakład przyrodoleczniczy oraz pijalnia wód „Tytus”. Jest to obiekt chętnie odwiedzany przez kuracjuszy jak również gości chcących wypocząć i zregenerować siły. W amfiteatrze nieopodal obiektu organizowane są imprezy kulturalne i rozrywkowe.

======================== Zabiegi ========================

W zakładzie przyrodoleczniczym sanatorium „STOMIL” pracuje profesjonalna kadra, leczenie odbywa się za pomocną najnowszego sprzętu fizykoterapeutycznego. Zabiegi z zakresu rehabilitacji i odnowy biologicznej konsultowane są przez lekarzy specjalistów. leczone są choroby i schorzenia związane z:

• narządami ruchu: osteoporoza, zwyrodniania stawów i kręgosłupa, stany pourazowe, dyskopatia,
• układu oddechowego:  stany zapalne (zatok, nosa,  gardła, oskrzeli), alergie, astma pylica płuc,
• układem krążenia: nadciśnienie, rehabilitacja po przebytych zawałach, miażdżyca.

Zakład posada własną pijalnię wód mineralnych i leczniczych „Tytus” jak również salę gimnastyczna do rehabilitacji, ćwiczeń indywidualnych i zbiorowych z zakresu fizykoterapii.

Sanatorium „STOMIL” klasyfikacja zabiegów:
elektroterapia
światłolecznictwo
• ciepłolecznictwo
hydroterapia
• balneoterapia
krioterapia
kinezyterapia – gimnastyka
masaże

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji kuracjuszy jest ponad sto czterdzieści miejsc w pokojach 1,2,3 oraz 4-osobowych w większości o podwyższonym standardzie wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym oraz: TV-sat, telefonem, radiem i internetem. W Uzdrowisku „STOMIL” znajduje się również: jadalnia – serwująca dania polskie oraz regionalne dostosowane do diety każdego kuracjusza indywidualnie, kawiarnia – organizowane są w niej wieczorki zapoznawcze, imprezy okolicznościowe, prezentacje, doskonałe miejsce do organizowania konferencji i spotkań biznesowych (sala może pomieścić 60 osób), wiata grilowa.

======================== Mapa ========================

 


Wyświetl większą mapę

 

Więcej informacji na: http://www.sanatorium-stomil.com.pl/

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.