Malinowy Zdrój, solec zdrój, pokoje, opis, zabiegi, Hotel Medical SPA, Rehabilitacja,Hotel "Malinowy Zdrój"


Hotel "Malinowy Zdrój"

============== Opis Hotelu ==============

Jest to nowoczesny i ekskluzywny Hotel czterogwiazdkowy połączony z Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej "Malinowy Zdrój Medical SPA". Obiekt ten został uznany najlepszym ośrodkiem odnowy biologicznej SPA w Polsce w 2010 r. Posiada on również certyfikat jakości Medical Wellness. W związku z tym rzeczą naturalną jest że Hotel Malinowy Zdrój posiada szeroką bazę zabiegową, rehabilitacyjno- kosmetyczna i rekreacyjno-sportowa. Największym atutem Hotelu jest fakt że jako jedyny na świecie wykorzystuje wodę siarczkową o największym stężeniu, którą pobiera z własnego odwiertu „Malina”. Hotel położony jest w urokliwej i malowniczej miejscowości Solec Zdrój, oddalonej zaledwie 90km od Krakowa i 70km od Kielc. Poza wspaniałym krajobrazem, oraz niepowtarzalną i naturalną nie skażoną przemysłem przyrodą uzdrowiskową do wizyty w Solcu Zdrój zachęca specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i małą ilością opadów w ciągu roku. W hotelu znajduje się bar który otwarty jest do późnych godzin nocnych i oferuje szeroki wachlarz usług gastronomicznych.

======================== Zabiegi ========================

W ofercie znajdują się pobyty: lecznicze, odchudzające, wypoczynkowe, kosmetyczne. Są stosowane klasyczne zabiegi balneologiczne:
● kąpiele w zawiesinie borowinowej i kwasowęglowe,
● zawijania borowinowe,
● masaże (szeroka wybór),
● hydroterapie,
● kinezyterapia,
● fizykoterapia,

W hotelu leczone choroby zwyrodnieniowe stawów biodrowych, kolanowych i kręgosłupa reumatoidalne zapalenie stawów, dyskopatie leczona jest osteoporoza i niedokrwienie kończyn dolnych jak również różnego rodzaju choroby skóry, choroby neurologiczne i nerwice. Śmiało można powiedzieć że hotel oferuje kompleksowe leczenie dobrane dla każdej osoby indywidualnie. Gwarantuje pełną konsultację medyczna.

Hotel dysponuje Profesjonalnym Studiem Pielęgnacji Urody – które oferuje klientom szereg zabiegów kosmetycznych. Do dyspozycji jest sauna, basen, sala rehabilitacyjna.

======================== Pokoje ========================

Hotel Malinowy Zdrój ma w swojej ofercie 3 apartamenty oraz 102 pokoje spełniające najwyższe wymagania klientów, komfortowe, przestronne.

Wyszczególnienie:
● 9 pokoi jednoosobowych ,
● 3 pokoje jednoosobowe dla osób niepełnosprawnych połączone są wewnętrznymi drzwiami z pokojem dla opiekuna ,
● 87 pokoi dwuosobowych,

Wyposażenie standardowych pokoi obejmuje: telewizję satelitarną, telefony, suszarkę do włosów, dostęp do internetu, sejf. Dodatkowymi atrakcjami Hotelu są korty tenisowe i pole do minigolfa jak również w budynku znajdują się tory do gry w kręgle, bilard, piłkarzyki.
Wieczorami w weekendy organizowane są dyskoteki. Odbywają się również dansingi i programy artystyczne. Hotel posiada salę konferencyjna siłownię. Goście mogą korzystać z monitorowanego parkingu.

======================== Mapa ========================

 


Wyświetl większą mapę

 

Więcej informacji na: http://www.malinowyzdroj.pl/

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.