Uzdrowisko Sopot, kurort w Sopocie, sanatoria sopot, pensjonaty, hotele, kwatery prywatne, zabiegi, imprezy, miasto uzdrowiskowe, Oferta pobytowa - zdroj24.pl - Portal Uzdrowiskowy - Uzdrowiska PolskieSanatorium  MSWiA

Sanatorium MSWiA "HELIOS"

Leży brzegiem morza, w samym centrum strefy uzdrowiskowej Sopotu. Komfortowy i doskonale wyposażony obiekt bardzo lubiany i ceniony za profesjonalną obsługę i miłe podejście do każdego kuracjusza i gościa indywidualnie. Sanatorium świadczy usługi lecznicze i rehabilitacyjne jak również wypoczynkowe i relaksacyjne.
Soleil | Boutique Hotel

Soleil | Boutique Hotel

PIĘKNO ŻYCIA ZAWIERA SIĘ W DĄŻENIU DO IDEAŁU. WIERZYMY, ŻE NATURA JEST NAJLEPSZYM ŹRÓDŁEM DOSKONAŁOŚCI. ZAWSZE FASCYNOWAŁO NAS MORZE – GDZIE NATURA JEST SILNA, WIDOCZNA I PIĘKNA. ZAPRASZAMY DO NASZEGO NOWEGO SOLEIL BOUTIQUE HÔTEL.

SANATORIUM UZDROWISKOWE

SANATORIUM UZDROWISKOWE "KAMIENNY POTOK"

Sanatorium położone jest na uboczu w stosunku do gwarnego deptaka Monte Cassino i Sopockiego Molo, a zaledwie 250 m od piaszczystej plaży, w pasie nadmorskiej zieleni.

SANATORIUM UZDROWISKOWE

SANATORIUM UZDROWISKOWE "LEŚNIK"

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik” położone jest na leśnej polanie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów mieszanych, 3 km od plaży sopockiej.

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.