St. Lukas Sanatorium Hotel - świeradów zdrój - pokoje - zabiegi - opisSt. Lukas Sanatorium Hotel


St. Lukas Sanatorium Hotel

============== Opis Sanatorium ==============

St. Lukas Sanatorium Hotel, znajduje się  nad doliną Świeradowa Zdroju. Posiada on Centrum Terapeutyczne połączone z hotelowymi piętrami. Na terenie obiektu znajduje się unowocześnione centrum rehabilitacyjne oraz SPA oraz zakład wodolecznictwa. Dla podniebienia gości  hotelowa restauracja przygotowuje znakomite potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a w kawiarni można napić się różnego rodzaju drinków oraz pysznej kawy.
Nad zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem kuracjuszy czuwa świetnie wyszkolony personel medyczno-terapeutyczny, który dla każdego gościa indywidualnie dobiera  rodzaje oraz ilość odpowiednich  zabiegów. Goście szukających czynnego wypoczynku hotel zaprasza na basen.

======================== Zabiegi ========================

Kompleks rekreacyjno-rehabilitacyjny, daje  możliwość korzystania z różnorodności  zabiegów m. in: kąpiele lecznicze basen, jacuzzi, inhalacje, elektroterapia oraz masaże wodne i manualne.
.Ośrodek oferuje takie zabiegi jak:

 
W najniżej położonej kondygnacji budynku znajduje się  basen, z czystą, przejrzystą wodą, który jest do dyspozycji gości przez cały okres pobytu. Przepiękny  wystrój wnętrza, który kojarzy się z rzymskimi łaźniami zapewnia wyciszenie i relaks i wyciszenie, natomiast pastelowe barwy świateł, działają uspokajająco na zmysły.
Niedaleko tegoż  basenu można się zanurzyć się w jacuzzi które emituje miliardy bąbelków,. Hydromasaż i ciepła woda, pomogą zdjąć z ciała obciążenia całego dnia, a dodatkowo działają leczniczo na  przemianę materii i wspomagają pracę układu krążenia.

======================== Pokoje ========================

St. Lukas Sanatorium Hotel oferuje pełną bazę noclegową: 95 pokoi, w tym 14 pokoi jednoosobowych, 1 pokój studio i 80 pokoi dwuosobowych. Trzecie i czwarte piętro odznaczają się wyjątkową atrakcyjnością, z powodu specyficznego charakteru architektury pokoi oraz wspaniałych widoków.
Do dyspozycji gości hotel oferuje pokoje w standardzie czterech gwiazdek (telefon, lodówka, TV- SAT)
Hotel zaprasza również  kuracjuszy do restauracji,  szerokim zapleczem gastronomicznym, charakteryzuje się kuchnią zarówno polska jak i europejską .Wszystkie te pyszne i różnorodne dania poleca znakomity szef kuchni, spod którego dłoni wychodzą prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Wieczorami goście mogą odprężyć się w barze który serwuje znakomite drinki, aromatyczne wina. Dla umilenia pobytu organizowane są wieczorki taneczne które sprzyjają miłej zabawie i poznawaniu nowych ludzi. Niedaleko restauracji znajduje się ogródek piwny na tarasie z grillem. W ciepłe wieczory podziwiać z niego można piękne widoki oraz schować się w upalne dni.


więcej informacji znajdziesz na: http://www.hotel-lukas.pl/

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.