Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia, Szczawno Zdrój, zabiegi, leczenie, mapa, opis, rehabilitacja, kuracjuszySanatorium Uzdrowiskowe " AZALIA"


Sanatorium Uzdrowiskowe " AZALIA"
 

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe "AZALIA" usytuowane jest w centralnej części uzdrowiska Szczawno-Zdrój. Jest to popularne uzdrowisko Dolnego Śląska położone w Sudetach, niedaleko  granicy czeskiej.
Na całym terenie Szczawna-Zdroju znajdują się źródła szczawi alkalicznych, siarczanowe, i  wapienno-magnezowe . W uzdrowisku występują piękne, okazałe parki, aleje spacerowe, ścieżki zdrowia, teatr zdrojowy jak również wiele atrakcji rekreacyjnych: ośrodek jazdy konnej, korty tenisowe, basen, trasy rowerowe, Organizowane są wycieczki piesze i autokarowe. Obiekt ten to kompleks 3 połączonych budynków, teren w całości ogrodzony,

======================== Zabiegi ========================

Ośrodek sanatoryjny "AZALIA" w Szczawnie-Zdroju zajmuje się profilem leczniczym w zakresach:

  • urologicznym
  • nefrologicznym
  • gastrologicznym(leczenie chorób przewodu pokarmowego)
  • rehabilitacyjnym narządów ruchu
  • pulmonologicznym( leczenie chorób dróg oddechowych)


W sanatorium opiekę nad chorymi sprawuje profesjonalna kadra lekarsko-pielęgniarska. Obiekt posiada nowoczesne sale zabiegowe oraz  zaplecze diagnostyczne i rehabilitacyjne. Organizowane są 14-dniowe ogólnousprawniające turnusy: rehabilitacyjne oraz lecznicze z programem rekreacyjno-wypoczynkowym. Sanatorium organizuje pobyt osobom indywidualnym i grupom zorganizowanym jak również osobom niepełnosprawnym. Ośrodek „AZALIA” posiada własna bazę zabiegową.

Przeprowadzane tu zabiegi to:


======================== Pokoje ========================

Sanatorium uzdrowiskowe „AZALIA” posiada 115 miejsc noclegowych. Do dyspozycji kuracjuszy są pokoje: jedno, dwu, trzy, lub czteroosobowe z pełnym węzłem sanitarnym, jak również w każdym pokoju do dyspozycji znajduje się telefon oraz tv satelitarna. Dla pełnego bezpieczeństwa kuracjuszy cały teren uzdrowiska jak i parking samochodowy jest ogrodzony i cała dobę monitorowany. Do dyspozycji kuracjuszy jest dobrze wyposażona świetlica, Duzy teren rekreacyjny z miejscem na rozpalenie ogniska lub przygotowanie grilla.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.