Sanatorium Perła Ustaka, Sanatorium ustka, Leczenie i rehabilitacja, zabiegi przyrodolecznicze, pokoje, mapa,Sanatorium "Perła"


Sanatorium "Perła"

 

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium „Perła” wchodzi w skała obiektów Uzdrowiska Ustala. Sanatorium położone jest nieopodal lasu sosnowego co dodatkowo sprzyja odzyskiwaniu sił i rehabilitacji jest to idealne miejsce dla osób potrzebujących ciszy i spokoju. Ośrodek oddalony od centrum miasta o około kilometr. Spacery brzegiem plaży lub leśnym traktem spacerowym do miasta mają dobroczynny wpływ na samopoczucie i dobry humor przebywającym w tym sanatorium gościom.

===================== Zabiegi =====================

 

Sanatorium posiada gabinety lekarskie i pielęgniarskie w których profesjonalna Kadara pełni dyżur 24h na dobę. W zakładzie przyrodoleczniczym leczone są choroby związane z:

  • układu krążenia,
  • górnych dróg oddechowych,
  • narządu ruchu,
  • reumatycznych,
  • wydzielania wewnętrznego i przemiany materii.

 

Zabiegi oferowane w zakładzie przyrodoleczniczym mają na celu zrelaksowanie całego ciała i poprawę ogólnego stanu zdrowia. Przywracają dobre samopoczucie i energię, tak potrzebną w dzisiejszych czasach są to między innymi:

   

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji są pokoje 1 i 2-osobowe w każdym znajduje się pełen węzeł sanitarny oraz: TV, telefon, radio i czajnik bezprzewodowy. Dostępne są również pokoje typu „studio”. Sanatorium oferuje pełne wyżywienie gości i kuracjuszy według ścisłych zaleceń lekarskich. Kuracjusze mogą spędzać czas w kawiarni, bibliotece lub w sali gimnastycznej.

======================== Mapa ========================

 


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.