Sanatorium Promyk w Ustce, Sanatorium Ustka, leczenie i rehabilitacja, zabiegi,Sanatorium "Promyk"


Sanatorium "Promyk"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium "Promyk" położone jest niedaleko promenady usteckiej w bezpośrednim sąsiedztwie trakcji spacerowej. Niedaleko jest również zakład przyrodoleczniczego, plaża, port, latarnia morska, muszla koncertowa i mała gastronoma.

 


===================== Zabiegi =====================
Sanatorium „Promyk” posada własne gabinety lekarskie w których rozpoznanie choroby oraz leczenie przeprowadzane jest przez profesjonalną kadrę lekarską.  W sanatorium leczone są takie choroby związane z:
  • układu krążenia – rehabilitacja po przeżytych zawałach, nadciśnienie tętnicze.
  • górnymi drogami oddechowymi – astma oskrzelowa
  • narządem ruchu – stany zapalne i zwyrodnieniowe mięśni i stawów oraz kręgosłupa.
  • wydzielania wewnętrznego i przemiany materii.

 

Sanatorium prowadzi leczenie osób niepełnosprawnych ze skierowaniami z PFRON, osób prywatnych (pełnopłatny pobyt) jak również grup zorganizowanych.

Wykonywane są zabiegi z zakresu:

 

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji kuracjusze i goście sanatorium mają pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz: TV, radiem, czajnikiem bezprzewodowym. Sanatorium oferuje pełne wyżywienie według indywidualnych potrzeb każdego kuracjusza.  Personel  organizuje gośiom wycieczki krajoznawcze głównie do takich miejsc jak Słupsk, Darłowo, Trójmiasto, Słowiński Park Narodowy, Szwajcarię Kaszubską, a w okresie od maja do października duńską wyspę Bornholm.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.