Sanatorium Radość Ustka, sanatorium ustka, leczenie i rehabilitacja, pokoje, opis sanatorium, mapaSanatorium "Radość"


Sanatorium "Radość"

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium "Radość" wchodzi w skład Uzdrowiska Ustka - położone jest niedaleko promenady usteckiej w bezpośrednim sąsiedztwie trakcji spacerowej. Niedaleko jest również zakład przyrodoleczniczego, plaża, port, latarnia morska, muszla koncertowa i mała gastronomia.

 

 

===================== Zabiegi =====================

Sanatorium posiada gabinety lekarskie i pielęgniarskie w których profesjonalna Kadara pełni dyżur 24h na dobę. W zakładzie przyrodoleczniczym leczone są choroby związane z:

  • układu krążenia,
  • górnych dróg oddechowych,
  • narządu ruchu,
  • reumatycznych,
  • wydzielania wewnętrznego i przemiany materii.

 

Zabiegi oferowane w zakładzie przyrodoleczniczym mają na celu zrelaksowanie całego ciała i poprawę ogólnego stanu zdrowia. Przywracają dobre samopoczucie i energię, tak potrzebną w dzisiejszych czasach są to między innymi:

   

======================== Pokoje ========================

Do dyspozycji są pokoje 1 i 2-osobowe w każdym znajduje się pełen węzeł sanitarny oraz: TV, telefon, radio i czajnik bezprzewodowy. Dostępne są również pokoje typu „studio”. Sanatorium oferuje pełne wyżywienie gości i kuracjuszy według ścisłych zaleceń lekarskich. Kuracjusze mogą spędzać czas w kawiarni, bibliotece lub w sali gimnastycznej.

======================== Mapa ========================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.