Sanatorium Uzdrowiskowe Złocień w Ustroniu - rehabilitacja i lecznie w ośrodku Złocien - Sanatorium Ustroń -Sanatorium Uzdrowiskowe “Złocień” N.Z.O.Z.


Sanatorium Uzdrowiskowe “Złocień” N.Z.O.Z.

============== Opis Sanatorium ==============

Sanatorium Uzdrowiskowe „Złocień” znajduje się w Ustroniu. Jest  to miejsce, które spełnia  wszystkie  warunki do czynnego wypoczynku i  rekreacji: uprawiania górskiej turystyki pieszej, narciarskiej i rowerowej oraz innych sportów. Ośrodek  jest pięknie położony,wśród malowniczych zboczy Czantorii i Równicy. Różnica wysokości wynosi ponad 500 metrów pomiędzy centrum ustronia w dolinie Wisły, a Czantorią Wielką i Równicą. Znajduje  się tu Główny Szlak Beskidzki który biegnie w stronę Równicy.
Zapraszamy na turnusy sanatoryjne, rehabilitacyjno-wypoczynkowe oraz pobyty sanatoryjne organizowane dla osób indywidualnych.

======================== Zabiegi ========================

Sanatorium „Złocień zapewnia całodobowa opiekę wyspecjalizowanej kadry lekarsko-pielęgniarskiej, całodzienny dostęp do lekarza, zabezpieczenie w doraźny sprzęt oraz leki w razie wypadków lub zachorowań, specjalistyczną dietę wskazana przez lekarza dobieraną indywidualnie do każdego gościa sanatorium (lekkostrawna, podstawowa lub cukrzycowa), organizację dnia regionalnego który przybliża kuracjuszom kulture i tradycję Ustronia

W Sanatorium "Złocień" lecznone  są  choroby:
● układu ruchu,
● dróg oddechowych,
● naczyń obwodowych,
● zaburzenia neurologiczne
● nerwice wegetatywne

======================== Pokoje ========================

Sanatorium uzdrowiskowe „Złocień” ma do zaoferowania bazę noclegową w jedno, dwu, lub trzy-osobowych pokojach o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w: TV- SAT, radioodbiornik, telefon, zaplecze sanitarne oraz balkon.                                                                                                        
Obiekt sanatoryjny posiada własna jadalnię oraz kawiarnię, kawiarenkę internetową, salę telewizyjną, bazę zabiegów upiększających na ciało, oraz bazę zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. W Porze letniej, po skorzystaniu z gamy zabiegów leczniczych bądź upiększających goście sanatorium mogą miło spędzić wieczór przy ognisku lub grillu.
Ośrodek organizuje również wieczorki taneczne, prelekcje, wycieczki rowerowe i piesze z przewodnikiem oraz wycieczki autokarowe w przepiękne zakątki Beskidu Śląskiego, Słowacji i Czech.

======================== Mapa =======================


Wyświetl większą mapę

powrót

Wyszukaj

wolne miejsca

Szukaj

Mapa strony
facebook
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili.